תוספות שיער - כל מה שחשוב לדעת כדי להבטיח התאמה נכונה ותוצאה מוצלחת


היירפודס תוסף השיער המהיר ,הדק והבטוח ביותר בעולם עכשיו בישראל לשימוש רב פעמי

מתי ולמי מומלץ לשלב תוספות בשיער? אילו שיטות קיימות? וכל מה שחשוב לדעת כדיל הבטיח התאמה נכונה ותוצאה מוצלחת.

תוספות שיער הפכו כבר מזה זמן לחלק מסדר היום של עולם עיצוב השיער. יתרה מזאת, שחקניות ודוגמניות על נוהגות 'להחליף' את מראה שערן חדשות לבקרים, להתהדר בתוספות או פאות יוקרתיות שערכן שווה לתכשיטים יקרים והן כל כך טבעיות למראה עד שאפילו עינו החדה של בעל מקצוע תתקשה לזהות שלא מדובר בשיער 'הרגיל'. בעולם מתקדם כמו זה בו אנו חיים היום, גם תחום תוספות השיער נמצא בקצב פיתוח מהיר וחדשני המעניק תשובות טובות למי שמאסו במראה שערן וחפצות 'בלוק' חדש, או למי שסובלות מבעיית שיער כזו אחרת. הדור החדש של תוספות השיער מאפשר הוספה, הארכה או מילוי והקניית נפח לשיער ונותן פתרונות איכותיים לכל מצב. המגוון הרחב של שיטות הביצוע מאפשר התאמה פרטנית לכל רצון או בעיה. אנו נסקור את השיטות השונות ונביא מידע שכדאי לדעת.


HAIRPOODS BY YARONHAZAN

תוספות שיער- הגשמת חלום או פתרון בעיה


מעבר להגשמת חלומן של בעלות שיער קצר שחושקות בשיער ארוך אך חסרות את הסבלנות הנדרשת לצמיחתו, תוספות שיער מעניקות פתרונות לבעיות שיער שונות הפוגעות גם בתחושה האישית, דוגמת דלילות וחוסר נפח, קצב צמיחה איטי, תופעות גנטית הפוגעות בשיער, נזק בעקבות טיפול לא מקצועי, וכד'. כך למשל, בשיער דליל בקדמת הראש ניתן לטפל ע"י הוספת יחידות שיער מותאמות אישית באזורי הפוני והצדעיים, למלא אותם ולשוות להם נפח (פירוט בהמשך). השיטות מתאימות גם לנשים שמעוניינות שינוי צבע אך חוששות מהתערבות כימית, שכן באמצעות התוספות ניתן לשנות את הגוון ברגע.


החשיבות שבבחירת סוג השיער

בחירת סוג ה שיער לתוספת היינה בעלת חשיבות מרבית. המגוון הקיים כולל סוגים שונים בדרגות איכות שונות, כמו גם בעלויות שונות, וחשוב לדעת שאיכות ה שיער קובעת במידה רבה את הצלחת התהליך ואת שמירת התוצאה לאורך זמן. סוג ה שיער המומלץ ביותר הוא שיער אירופאי שהינו רך ונעים, נטול קשרים, ומאפשר לשנות את גוון ה שיער בקלות. שיער זה נחשב יוקרתי מאד, מקנה מראה טבעי, ומבטיח תוצאה טובה למשך פרק זמן של עד כשנתיים, בכפוף לתחזוקה כמובן. סוגי שיער טבעי אחרים מגיעים ממקורות כהודו, סין, וייטנאם,רוסיה ועוד, ומאופיינים בדרגות איכות משתנות, טובות למדי ובהחלט מומלצות לשימוש. לצד הסוגים הטבעיים קיים הסוג ה סינטטי שאינו מומלץ, למעט לשימושים חד פעמיים, כמו, למשל, יצירת מראה שונה וייחודי לאירוע מיוחד.


גלי את היירפודס הפטנט החדש

תוספת שיער השיטה החדשנית ביותר בעולם

במספר רגעים קצרים ה - HAIRPOODS מורכב אל שורש ה שיער ללא דבק או הלחמה, נטמע בטבעיות ב שיער המקורי בעזרת המבנה הדקיק שלו, ה שיער האיכותי, והמשקל הקל. 

בנוסף למנגנון דק אחיזה, ה - HAIRPOODS בנויי עם חורי ה שלחה להידוק מקסימלי, והתוצאה היא תוספת שיער יציבה, חזקה ורב שימושית אשר תעמוד במשיכה של סירוק, חפיפה, עוצמת רוח חזקה וחום של מייבש שיער. התוספות מגיעות בשני גדלים. M -L כל חבילה מכילה 12 יח

עוד פרטים על המהפכה לחצו כאן


HAIRPOODS BY YARONHAZAN

לפני אחרי הרכבת היירפודס


עם HAIRPOODS אפשר לחפוף ,לפנפן,לעצב,להסתרק, ועוד..פשוט וגאוני

יש לך שאלות לגבי השיטה ?לחצי כאן
השחלה מחוזקת HAIRPOODS