סגנונות עיצוב שיער - כל מה שרצית לדעת על הקוקו

גם אם הקוקו לא מעוצב בצורה מקצועית הוא תמיד נראה טוב, בזמן קצר אפשר ליצור תסרוקת לכל אירוע. בחודשי הקיץ כשהחום מעיק, או סתם כשהשיער הגולש מפריע, בעזרת גומייה או עם 'קליפס', גבוה על הקודקוד או נמוך על העורף - קוקו, הדרך הפשוטה והמידית לאסוף את השיער. במהלך השנים זכה הקוקו הנצחי ללא מעט וריאציות ופרשנויות במנעד סגנונות הנע מילדותי-נוסטלגי ועד אצילי-נסיכותי: מוברש, מוחלק, מתולתל, מרושל ואוורירי למראה או מוקפד למשעי.הנוחות שבאיסוף השיער לקוקו אינה מוטלת בספק, אך חשוב מאוד לזכור שכאשר אוספים את השיער הוא נושם פחות ולכן אין למתוח אותו בחוזקה. בכך מונעים גם כאבי ראש שעלולים להיגרם ממתיחת יתר, אי נוחות, ונסיגה בצפיפותו שעלולה להיוותר כנזק בלתי הפיך.

אז איך עושים את זה בלי לפגוע בשיער?

על-מנת לאסוף את השיער בצורה שלא תפגע בו, מומלץ להשתמש בגומייה או סיכה 'התופסים' אותו בצורה חלשה יחסית, ועדיף להימנע מגומיות הגורמות לו להיתלש כשמסירים אותן. בעת איסוף השיער, המברשת היא זו שמשמשת לאיסוף והידוק 'שוונצים' קטנים ומעצבנים באזור המצח, שמקורם בצמיחת שיער מחודשת, ומומלץ להשתמש במברשת מקצועית ייעודית לאיסוף שיער במברשת. לחושקות בקוקו אך חוששות שמא השיער שלהן דליל מידי, יש אפשרות למלאו ולהאריכו עם תוספת מותאמת לגוון שערן. המראה הנוצר הוא טבעי לחלוטין, ואינו מסגיר שמדובר בתוספות שיערקוקו אבו-עגלה - פתרון מהיר ומרשים לכל אירוע


הטכניקה מתחילה בסירוק השיער כלפי מעלה לכיוון הקודקוד, וריסוס מעט ספרי יבש או רטוב בהתאם למראה הנדרש. בשלב הבא אוספים את השיער בעזרת גומייה, מסרקים היטב שנית לכיוון הגומייה, ולאחר מכן מסובבים את הקוקו בצורת בייגלה סביב הגומייה ומהדקים עם סיכות נסתרות. תוך דקות מתקבלת תסרוקת מעוצבת שמתאימה לכל אירוע.

קוקו שיניון צרפתי

אין כמו שיניון צרפתי למראה מוקפד וקלאסי שמתאים במיוחד לכלות ולאירועים חשובים ומיוחדים. המראה הפיסולי מאופיין בצורת עלים שכמו מושחלים אחד בתוך השני, ולהשגת תוצאה מושלמת רצוי מאד להפקיד את העיצוב בידי איש מקצוע מיומן.

קוקו מהודק טבעי ליום יום

מראה קוקו מהודק טבעי אהוב על רבות וניתן להשיגו בהצלחה גם 'בעבודה עצמית' בבית. איך עושים זאת? ראשית, מומלץ לחפוף את השיער בשמפו לשיער יבש (היובש נגרם לרוב כתוצאה בשימוש בצבעי שיער והבהרות או מנזקי מזג האוויר). לאחר החפיפה מורחים מעט סיליקון המעשיר את השיער, מחליקים אותו היטב בעזרת פן ואוספים. כשהשיער כבר אסוף משחררים מעט מחלקו העליון (מלפנים) ומרססים במעט ספריי מקשה שישמור על המראה.


קוקו מוברש


הקוקו המוברש מציג סגנון חופשי, אך מעוצב בעזרת מסלסל שיער על מנת ליצור נפח וטקסטורה גלית. לאחר מכן מסרקים את השיער עד השגת התוצאה הרצויה, וככל שמסרקים יותר כך גם הגל הנוצר פתוח יותר. משחררים מעט מחלקו העליון מלפנים ומרססים במעט ספריי מקשה שישמור על המראה.


קוקו לחמנייהאת קוקו הלחמנייה מעצבים בעזרת ספוגיות בגדלים שונים. תחילה אוספים את השיער בעזרת גומייה לקוקו בגובה רצוי, ולאחר מכן משלבים את הספוגית, מגלגלים כלפי פנים ומרססים מעט ספרי. ניתן להשתמש במספר ספוגיות.כלי עיצוב וסטיילינג של חברת LONGCARE לחץ כאן לחנותאל תפספסו עדכון, הרשמו לניוזלטר שלנו והיו הראשונים לקבל עדכונים חמים, הנחות ומבצעים. 

™HAIRPOODS

צרו קשר

כתובתנו
מושב שבי ציון, בכניסה למושב
  • White Instagram Icon
  • White YouTube Icon
  • White Facebook Icon

©2014 HAIRPOODS® by longcare.ltd | European/US/IL Patent Application